Autorzy uroczystości

 

p.Anna Kocewiak - scenariusz programu artystycznego, część słowna

p.Grażyna Drygiel - Mech - chór, instrumentaliści

p.Edyta Sańpruch  - scenografia, ukwiecenie szkoły

p.Ewa Augustowska - scenografia, zaproszenia

p.Robert Kępka - elementy dekoracji (Orzeł Katyński, obraz Matki Boskiej Katyńskiej)

p. Dariusz Sańpruch - prowadzenie i przygotowanie części oficjalnej, współpraca;

p. Beata Hermanowicz - prowadzenie i przygotowanie części oficjalnej, współpraca; ukwiecenie szkoły

p.Tomasz Fliszkiewicz - scenariusz  części oficjalnej, opracowanie i pokaz filmów i slajdów, fotografia;

p.Dorota Jaworska - kronika, księga pamiątkowa, okolicznościowa strona internetowa, fotografia, współpraca;

p.Renata Włodarska, ks.Jerzy Król - opracowanie i przygotowanie kościelnej części ceremonii;

p.Arkadiusz Florczyk - nagłośnienie;

p. Joanna Bodych - współpraca;

Paweł Badowski, Kamil Maciak, Katarzyna Stępień, Paweł Augustowski, Robert Chochlewicz - pomoc techniczna

p.Iza Katana - aranżacje kwiatowe

p.Paweł Wróbel, Mateusz Grzyb, Adrian Grabowski - fotografia

Nad całością przygotowań i organizacji czuwała

Pani Dyrektor Janina Pawełek

 

*

Poczty sztandarowe

społeczeństwa:

p.Hanna Żukowska, p.Anna Oryniak, p.Roman Woźniak

 uczniów:

Magdalena Królikowska, Beata Rudnicka, Paweł Badowski

rezerwowy uczniów:

Joanna Krajewska, Katarzyna Stępień, Damian Wysocki

*

Sztandar Gimnazjum wykonała

 Siostra Westiarka Wiesława Kowalczyk

 

Obejrzyj zdjęcia z odbioru sztandaru w domu Siostry Wiesławy

Zdjęcie 1   Zdjęcie 2

(zdjęcia wykonał p.Tomasz Fliszkiewicz)

 

*

Reprezentanci klas - do ślubowania
Dawid Michalak Anna Jakubiak  Mariusz Walkiewicz
 Piotr Zając Kamila Górzyńska Igor Wójcik
Agnieszka Wadełek  Adam Łukasiak  Lidia Kot
Ewa Kołacz Wojciech Bocheński Damian Górzyński
 
Reprezentanci klas - do odsłonięcia tablicy
Monika Bałut
 Mateusz Lipiński
Damian Wysocki
 
Recytatorzy
 
Aleksandra Maliszewska
Agata Kostrzewa
Karolina Gozdek
Daria Sańpruch
Weronika Korczak
Katarzyna Stępień
Katarzyna Zaporska
Michał Małachowski
Jan Hermanowicz
Piotr Hermanowicz
Adam Pietrzak
Paweł Augustowski
Hubert Konarski
Łukasz Szewczyk
Dariusz Tul
 
Soliści
 
p.Ewa Biliniak
p.Tomasz Wesołowski
p.Krzysztof Feliksiak
p.Piotr Augustowski
Aleksandra Maliszewska
Eliza Gabler
Karolina Feliksiak
Adrian Feliksiak
Marina Maskiewicz

 

Instrumentaliści
 
Marcin Augustowski – pianino
Karolina Mokosa – perkusja, akordeon
Magda Radecka – akordeon
Wiktoria Małachowska – skrzypce
Szymon Korczak – gitara
Weronika Korczak – gitara
Monika Krajewska – gitara
Jakub Zieliński – gitara
Katarzyna Stępień – gitara
Katarzyna Bartnik – gitara
Łukasz Szewczyk – gitara
Diana Maciak – gitara
Paulina Pariaszewska - gitara
p.Krzysztof Feliksiak – gitara
p.Grażyna Drygiel–Mech – gitara

 

Gościnnie harcerze

 

- Drużynowy 6 Grójeckiej Drużyny Harcerskiej „ŻaR” – Adam Pietrzak (uczeń naszego gimnazjum)

- Przyboczna 6 Grójeckiej Drużyny Harcerskiej „ŻaR” – Joanna Antoniewicz

- Szeregowa 6 Grójeckiej Drużyny Harcerskiej „ŻaR” – Karolina Mańka

- Szeregowa 6 Grójeckiej Drużyny Harcerskiej „ŻaR” – Karolina Lenarcik

- Szeregowa 6 Grójeckiej Drużyny Harcerskiej „ŻaR” – Patrycja Chrząszcz

- Przyboczny Próbnej Grójeckiej Drużyny Harcerskiej – Łukasz Cieślak

- Zastępowa 144 Grójeckiej Drużyny Harcerskiej „Geoskauci” – Anna Wasiak

- Szeregowa 144 Grójeckiej Drużyny Harcerskiej „Geoskauci” – Marta Antoniewicz

- Zastępowa 17 Grójeckiej Drużyny Harcerskiej „Brzask” – Sandra Frydrych

 

Chórzyści

 

Ola Maliszewska

Eliza Gabler

Karolina Feliksiak

Marina Maskiewicz

Adrian Feliksiak

Katarzyna Stępień

Michał Małachowski

Marta Panasiewicz

Karolina Gozdek Paweł Augustowski Agata Kostrzewa Marcin Augustowski
Piotr Hermanowicz Weronika Korczak Hubert Konarski Monika Krajewska

Wiktoria Małachowska Szymon Korczak Katarzyna Zaporska Jakub Zieliński
Błażej Korczak Karolina Kosiacka Łukasz Szewczyk Diana Maciak
Magdalena Radecka Łukasz Turoń

Mariola Panasiewicz

Adam Pietrzak

Robert Chochlewicz Anna Włodarczyk

Damian Moranowicz

Elżbieta Świstak

Aldona Wójcik

Arkadiusz Mirkowski

Ola Borkowicz

Tomek Badowski

Mateusz Kuchta

Magda Katana

Damian Tworek

Wiktoria Barszcz

Katarzyna Biliniak

Krzysztof Kowalski

Żaneta Wawrzyńczyk

Michał Jakubczak

Mateusz Lewandowski

Joanna Krajewska

Łukasz Górski

Ewa Brzezińska Id

Sandra Katana

Marcin Beliniak

Weronika Oryniak

Artur Lewandowski

Mateusz Klimek

Paulina Frączak

Natalia Czarnecka

Jolanta Kot

Karolina Jakóbczak

Karolina Mokosa

Anna Sala

Patrycja Matysiak

Paulina Pruszkowska

Karina Katana

Ewelina Walczak

Sylwia Lewandowska

Anna Oszczak

Katarzyna Snopek

Anna Kacprzak

Katarzyna Słomińska

Katarzyna Cholewa

Marlena Klimek

Kinga Długowska

Karolina Wojtyniak

Katarzyna Kot

Paulina Pariaszewska

Justyna Popkowicz

Patrycja Gniadzik

 

 Chcesz pomóc? Widzisz błędy? redakcja@gimbel.pl

 

 

Strona tytułowa nadanie imienia