Kadra 2017/2018
 
Pani Dyrektor Janina Pawełek, język polski
 

 

Wiesława Adamczyk

Ewa Augustowska

matematyka

fizyka, informatyka, technika

.
.      

   
Anna Baranowska
Bogusław Cieślak
język niemiecki (zw. lek.)

historia, wychowanie fizyczne, WOS

   
       

 

 

Małgorzata Domel

Grażyna Drygiel-Mech

biologia, WDŻ

muzyka

   
. .
.... .
Katarzyna Przedborska Kamila Feruś
informatyka nauczyciel wspomagający
.
. .
Tomasz Fliszkiewicz. Beata Hermanowicz
.język polski biologia, chemia

 

Dorota Jaworska

Marzena Jakóbowska - Kępka

.język angielski

matematyka

   
.   . .

.
Robert Kępka Agnieszka Kostrzewa
plastyka

matematyka

.
.   .  

.. .

Anna Kocewiak

Tatiana Maskiewicz-Iwanowska
język polski
język rosyjski (urlop)
  .
  .    

   

Natalia Łyjak

Anne Neska

biblioteka

język niemiecki

 

 
..

 

   

   

Aneta Oszczak

Ewa Pawełek

fizyka

język polski
       

   
Ilona Pawłowska Iwona Piotrowska

język angielski

nauczyciel wspomagający, język rosyjski

   
       

   

Barbara Sibilska

Edyta Sańpruch

język angielski, język francuski

wychowanie fizyczne, geografia

   

   

Tomasz Wesołowski

Ewa Szewczyk

wychowanie fizyczne, język rosyjski

pedagog szkolny

       

Krzysztof Wójcik

ks. Józef Wójcik 

historia, WOS

religia 

 
 
       
     
     
     

Byli nauczyciele

               
 Joanna Bodych Maria Wencel Sławomir Wencel Dariusz Sańpruch Ks.Jerzy Zychla Grażyna Stolarska Aneta Kulpa Ks. Sławomir Hermanowicz
historia, język rosyjski, WOS  język polski chemia  wychowanie fizyczne religia WOS, historia  biologia religia
               
Katarzyna Pecelt Agnieszka Mergalska Barbara Wawrzeniak Arlena Luks Magdalena Paszkowska Iwona Janczewska Katarzyna Kowaliszewska Elżbieta Karbowska
język niemiecki, świetlica biblioteka język rosyjski pedagog biblioteka język niemiecki język angielski geografia
               

Andrzej Gąsiorowski

Lidia Marchewka Jacek Pawlik ks. Jerzy Król Daria Deryng-Maliszewska Milena Wachowicz Katarzyna Dąbkowska Monika Pacek

opiekun świetlicy

muzyka język niemiecki religia opiekun świetlicy język angielski biologia opiekun świetlicy
               
           
ks. Michał Bogdan Anna Bartosik Hanna Jasińska Katarzyna Kozera Włodzimierz Tkacz Ks. Kołakowski Janina Grzejszczyk Jadwiga Wojciechowska
religia język niemiecki plastyka informatyka biblioteka religia biblioteka plastyka
               
       
Agnieszka
Glinka
Mariusz
Wrona
Renata
 Włodarska
Konrad
Sadowski
Agnieszka
Błaszczyk
     
psycholog świetlica religia wych. fiz. naucz. wspomag.      

 

Strona tytułowa