Kadra 2016/2017
 
Pani Dyrektor Janina Pawełek, język polski
 

 

Wiesława Adamczyk

Ewa Augustowska

matematyka

fizyka, informatyka, technika

.
.      

   
Anna Baranowska
Bogusław Cieślak
język niemiecki

historia, wychowanie fizyczne, WOS

   
       

 

 

Małgorzata Domel

Grażyna Drygiel-Mech

biologia, WDŻ

muzyka

   
. .
.... .
Katarzyna Duch Kamila Feruś
informatyka nauczyciel wspomagający
.
. .
Tomasz Fliszkiewicz.

Agnieszka Glinka

.język polski psycholog

 

Beata Hermanowicz

Marzena Jakóbowska - Kępka

biologia, chemia

matematyka

   
.   . .

.

Dorota Jaworska

Robert Kępka
.język angielski

plastyka

.
.   .  

.. .

Agnieszka Kostrzewa

Anna Kocewiak

matematyka

język polski
  .
  .    

   

Natalia Łyjak

Tatiana Maskiewicz-Iwanowska

biblioteka

język rosyjski (urlop)

 

 
..

 

   

   

Aneta Oszczak

Ewa Pawełek

fizyka

język polski

       

   
Ilona Pawłowska

Iwona Piotrowska

język angielski

nauczyciel wspomagający, język rosyjski

   
       
   

Konrad Sadowski

Edyta Sańpruch

wychowanie fizyczne

wychowanie fizyczne, geografia

   
       

   

Barbara Sibilska

Ewa Szewczyk

język angielski, język francuski

pedagog szkolny
   

   

Tomasz Wesołowski

Renata Włodarska

wychowanie fizyczne, język rosyjski

religia

       

Krzysztof Wójcik

ks. Józef Wójcik 

historia, WOS

religia 

 
 
     
Mariusz Wrona    
świetlica    
     

Byli nauczyciele

               
 Joanna Bodych Maria Wencel Sławomir Wencel Dariusz Sańpruch Ks.Jerzy Zychla Grażyna Stolarska Aneta Kulpa Ks. Sławomir Hermanowicz
historia, język rosyjski, WOS  język polski chemia  wychowanie fizyczne religia WOS, historia  biologia religia
               
Katarzyna Pecelt Agnieszka Mergalska Barbara Wawrzeniak Arlena Luks Magdalena Paszkowska Iwona Janczewska Katarzyna Kowaliszewska Elżbieta Karbowska
język niemiecki, świetlica biblioteka język rosyjski pedagog biblioteka język niemiecki język angielski geografia
               

Andrzej Gąsiorowski

Lidia Marchewka Jacek Pawlik ks. Jerzy Król Daria Deryng-Maliszewska Milena Wachowicz Katarzyna Dąbkowska Monika Pacek

opiekun świetlicy

muzyka język niemiecki religia opiekun świetlicy język angielski biologia opiekun świetlicy
               
           
ks. Michał Bogdan Anna Bartosik Hanna Jasińska Katarzyna Kozera Włodzimierz Tkacz Ks. Kołakowski Janina Grzejszczyk Jadwiga Wojciechowska
religia język niemiecki plastyka informatyka biblioteka religia biblioteka plastyka

 

Strona tytułowa